Gabinet Onkologiczno-Ginekologiczny, dr hab. n. med. Barbara Kozakiewicz

Prowadzenie ciąży dla Pacjentek z Warszawy

W życiu niektórych kobiet przychodzi czas na podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny. Zanim jednak dziecko pojawi się na świecie – nierzadko po wielu miesiącach starań – przyszłą mamę czeka aż 9 miesięcy ciąży. To czas wymagający wyjątkowego zatroszczenia się o 2 organizmy w jednym ciele. Stąd też tak ważny jest wybór odpowiedniego lekarza ginekologa, który zajmie się wykonywaniem odpowiednich badań i monitorowaniem stanu zdrowia mamy oraz malucha. Moim Pacjentkom z Warszawy, a szczególnie z Bemowa oferuję kompleksowe prowadzenie ciąży oparte o najnowszą wiedzę medyczną.

Twoja ciąża pod opieką profesjonalnego ginekologa z Bemowa

Uczucie niepewności i pytania towarzyszą każdej ciąży – zwłaszcza jeśli jest ona pierwszą dla Pacjentki. Dobry ginekolog nie tylko zleca stosowane badania czy monitoruje stan dziecka, ale też służy dobrą radą lub słowem wsparcia w trudnych momentach. Prowadzenie ciąży, jakie oferuję moim Pacjentkom z Warszawy pozwala im poczuć się pewnie i bezpiecznie. Z chęcią odpowiadam na wszystkie pytania oraz tłumaczę zmiany, jakie zachodzą w ciele w tym niezwykłym okresie.

Przyjazne prowadzenie ciąży w gabinecie w Warszawie

Ciąża jest okresem, w którym kobieta potrzebuje wyjątkowego wsparcia. Jako lekarz doskonale rozumiem wszelkie huśtawki nastrojów, wybuchy radości i chwile ze smutkiem, a także wszelkie niedogodności ze strony ciała. Czasami Pacjentka po prostu potrzebuje dobrego słowa oraz rozmowy – to również gwarantuję wszystkim paniom, które się do mnie zgłaszają. Szczególne miejsce w mojej pracy ginekologa zajmują Pacjentki w ciąży zagrożonej, a także z chorobami onkologicznymi. W gabinecie na Bemowie mogą liczyć na kompleksową opiekę i fachowe podejście.

Jeśli jesteś zainteresowana umówieniem się na wizytę – serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 602 290 198.